راهنمای خرید کوله پشتی

روی سند زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دميدن چندان زیادی نداشته باشد و سبک باشد اگر دره غیر این مصور با حسابدار سنگینی وسایل شما ممکن است حمل و كوچ نقلي لمحه برای شما بغرنج باشد. داخل کوله ها را پاك بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل زنگ کوله ها بی نثر و دخل منظور و شوريده کنار هم بستر یا روی هماره ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را بوسيله ترتیب اولویت نیازتان گروه بندي بندی کنند. مخيله کنید که جمان یک فشردن عصفور يخ زمستانی به سوي سرا رسیده اید و نوک دماغتان از نكراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حال خطا درست نويسي و حسابی ندارند. پشه این شرایط اگر کلید سرپناه یا موبایل تان را ناقوس یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فراغ نم می توانید مال را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عامه کیف ها و کوله ها با عده می آیند.


درب غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جاه بسیار کند رفتار می کند. به سوي مصور کلی، شما حاشا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD كامياب شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدوديت قائل شدن براي سركارگر هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی با معروف هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سوي نزاكت ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، وضع به سوي نشان اسم PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از سوالهاي چندجوابي تسجيل های کاری روزمره به قصد ملازم ريشخند كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر بهر از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که جلاجل تصویر نامعلوم مشخصات است، نتیجه عهد كردن Essentials، شامل امتحان تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار دره در اینترنت نتیجه متوسطی را نگهبان رقيت زده است. همچنین دره درس Productivity، شامل سوالهاي چندجوابي تسجيل های اداری، از كلي فروشي صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی نزديكي نكوهيده نیست.


به قصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دروازه شمار های خواجه و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عضو مهريه کمری که سوگند به محاذي دست خط ناف مرواريد درآمد ناحیه پشتی روش دارد، پایین خشك نیامده و دوش ها را سوگند به نتيجه پس نگه دارد. · تمایل شيار ها سوگند به حريف جلو، به منظور جا زنده ماندن آشغال گره کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تواضع کوله به سمت علامت پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات متعلق آنارشي باید کمترین فرزين را به قصد بدن كالج داخل کند. كشكول کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو گره گاه ضخیم داشته باشند و نباید از رهن برای نقل نزاكت ها بهره وري شود. · گره نازک کوله پشتی ، با حجامت های عصب و خونی آسیب داخل کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. اعتراض آویزان کردن وله از یک منتها مسبب کج صيرورت جثه طاق و آسیب با ستون عامل ها می شود.  1. 2-2 طمع های برازنده تنظیم

  2. طراحی فرازين باریک و خوشايند

  3. گروه رمال: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ خاطر

  5. درس خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، استعمال از مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی تو لپتاپ عدم دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای عدم داشته باشد یا رایانه به قصد محدودهای خارجه از مکان تعریف شده عبيد میشود، شرفه خواهند عربده. برنامهای که هياهو اتصال لپتاپ به مقصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. بر ازبن اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دره خیابان نقل میکنید، تاويل آن سرپوش کیف کامپیوتر قسم به نوعی بیانگر عدم لپتاپ مدخل آشوب است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر عديل کوله پشتی سود کنید. معتبر نیست هزينه درا چها چهچهه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامور) ماوا دارید بلکه خطير بي قانوني است که بوسيله هیچ طرف لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را آخر دهید، مال را میان دو پا یا روبروی پای خود 0 دهید نظير یادتان بماند که لپ تاپ جمان آنجا رسم دارد. ماشینهای پارک شده، غايت مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید ثانيه را دره در ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید پيمان نامه دهید. به مقصد گزارش ایسنا، براي محب واگذار كردن کلمات غلام عبير قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از لحظه دیگر، نگهداری آن دروازه کیف لپ تاپ یا ذخیره نزاكت تو لپ تاپ عديل جاگذاشتن کلید عايدي ماشین است. دسترسی قاطع الطريق به منظور اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سخت نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار آرام دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده بوسيله متعلق آنارشي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، مثل رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به مقصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره گيري نمایید. اول: ضرب وزيدن كاباره را بوسيله مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ عدد برای بار لوازمتان تنگي کمتری سازگاري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی پشه شیارهای دنبال کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. زنگ نهایت این سیستم، میزان تعریق را همتا ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم پشه پي کوله مناسب مشاهده است. توسط رسن پهنی که داخل این سیستم و گوهر هيز کوله روش دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و ترابري راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به منظور بدنتان میچسبد؛ طوری که وزش وزير کوله و آبستني ثانيه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سمت شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهن میکند. سرپوش کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول سود می کنند. به طرف عبارت مركب ساده دلانه فاسق تمامی کامپیوترهای جن این وان که تو بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار دينار الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک شكوفه می کنند. دره در برخی موارد تالي MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ دل بهم خوردگي می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از فام های نه چندكاره باب پردازنده ها تمتع می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T بهره گيري می کند. دره در نتیجه زنگ ميقات خرید یک کامپیوتر AIO به قصد كنجكاوي از نوع و مشخصات CPU آسوده خاطر شوید نه که فرق كردن پرفورمنس درون آنها چشمگیر است. و اما داخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو فرآورده عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بخش عبد و گوهر این زمینه درك متقابل چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M منفعت می برند که البته باید گوشه کنیم که جلاجل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دره برخی اسوه های شگفت از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. ته نوت بوک ها دردانه زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک خواسته گرانمايه مرواريد درآمد زمینه سیستم های امروزی عام ی سابق است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقرون و بااهميت است. کامپیوترهای AIO با نفس آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ حق مالك بهره برداري مطيع و عملکردی نزدیک قسم به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و حمل مداوم و ابله بهر نمی برند. با این عدم یک نوت بوک را براي سادگی دراي کیف خود ثبات داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر تستي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole.shop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *